Survivor All Star’da ikinci eleme adayı belli oldu! ‘Kemiklerim ağrıyor’

Özgür Tetik, “Bu 8. düellom olacak. Üst üste de 4. düellom. Tabii şu anda hem benim merak ettiğim, hem herkesin merak ettiği bir konu var. İhtiyar daha ne kadar dayanır? Onu da, bu düelloda çıkıp göreceğiz. Yorgunluğum hat safhada. Fiziksel sorunlarım var. Bunlar zaten herkes biliyor, aşikar.” dedi.

BATUHAN’DAN SERT SÖZLER

Takımında istatistik muhabbetlerine sinirlenen Batuhan şu ifadeleri kullandı:

Batuhan Karacakaya, “Dokunulmazlık oyunumuz vardı ve kaybettik. Sonra da konseyine gittik. Şimdi kaptan benim. Özgür abi, Seda’yı yazdı bir kere. Bakma Batuhan yazdığına, Seda’yı yazardı. Zaten 4 sayı almışım beni mi yazacak? E şimdi ben Seda’yı yaz desem, ben de Seda’yı yazsam. Kaptan benim 2-2 çıksa, bu hak mı değil mi? Ben gelmeden önce ilk iki ay %70’lere dayanmış bir istatistik varken ben buraya geldim. Ogeday’ı ayırıyorum bu konuda. Ben son aydaki performansı yazmak yerine o listeye göre ben gelmeden önce yaptığınız iki aydaki istatistikle oraya tepeye çıkmışsınız, ben ona göre sizi mi yazacağım şimdi?

‘KEMİKLERİM AĞRIYOR’

Dokunulmazlık oyunu öncesinde Murat Ceylan, hasta olan Seda Ocak’a nasıl olduğunu sordu. Seda,” Aslında çok iyi hissetmiyorum ama ben normal hayatımda da hiçbir zaman yatarak iyileşen bir insan değilim. Bence ben parkurda terledikçe hastalığı atarım gibime geliyor. Bir de hasta olduğunu kabul ettikçe bence insan daha çok hasta olur. Sıkıntılarım var, kemiklerim ağrımaya başladı ama bence bu hırsla, buradaki mücadele ile hepimiz kendimize geliyoruz” cevabını verdi.

DOKUNULMAZLIK OYUNU

Survivor’da kıran kırana geçen dokunulmazlık oyununun galibi 12-11’lik skorla Kırmızı Takım oldu. Takım ödül olarak kuzu kafes ve sotelenmiş sebze yedi.

İKİNCİ ELEME ADAYI SEDA

Mavi Takım’ın konseyinde yapılan oylama şu şekilde; Seda 2, Ogeday 1, Batuhan 1. Böylece Seda Ocak ikinci eleme adayı oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir